S naším tričkem budete kouzelná

Chystáte se jít sportovat, ale nemáte co na sebe? Čeká vaši firmu důležitá předváděcí akce a vy nevíte, co si obléknete? Potřebujete vypadat skvěle při odpoledni s přáteli, ale vaše skříň zeje prázdnotou? Tak to jste tady správně. Vyrábíme dámská trička pro všechny příležitosti.
Výběr je u nás vážně pestrý. Dámská trička nabízíme v různých velikostech a střizích. Každá žena u nás najde tričko, které zdůrazní její přednosti a zakryje nedokonalosti. Trička jsou vhodná pro pobyt vevnitř i venku – nabízíme je totiž s krátkými i dlouhými rukávy. Samozřejmostí je i široká paleta barev – modrá, červená, bílá, černá, zelená, žlutá a spousta dalších. Navíc je každá barva k dispozici v několika odstínech. Materiál je opravdu kvalitní. Trička si zachovají tvar a barvy svůj jas po dlouhou dobu. Látka je pohodlná a prodyšná, takže se budete cítit skvěle, ať se stane cokoliv.

Potisk nebo nášivka

Ano, i tohle je u nás možné. Na dámská trička vám rádi našijeme nebo natiskneme logo vaší firmy nebo znak vašeho klubu. Nestyďte se přijít s novými nápady – sami si zvolíte velikost i umístění potisku nebo nášivky. K dispozici vám samozřejmě bude kvalifikovaný personál, který vám ochotně poradí se všemi nejasnostmi, které se vyskytnou. Neváhejte a kontaktujte nás.

Ohodnoťte příspěvek