Chorvatsko dovolená

nuz2.jpg

Rádi se potápíte a poznáváte podmoÅ™ský život pak není nic jednoduššího než vzít smÄ›r odpočinková Chorvatsko dovolená . PotápÄ›ní v jadranském moÅ™i je velký zážitek a poznávání podmoÅ™ského života tam není problém. Nemusíte být ani zdatný potápěč přímo v Chorvatsku naleznete půjčovny potápěčské výstroje a tam si můžete udÄ›lat základní potápěčský kurz.

Chorvatsko dovolená

Do Chorvatska se můžete dopravit i letecky a to jste tam opravdu coby dup. Odpočinková Chorvatsko dovolená a letadlo to patří k sobÄ›. Pokud neradi jezdíte autem či autobusem na delší trasy, pak je letadlo jako stvoÅ™ené pro vás. Je to nejrychlejší možnost jak se dopravit k jaderskému moÅ™i a co nejdříve si užívat jeho příjemných vln a ležet na teplých plážích.

Bezbarier

K moÅ™i rádi jezdí i hendikepovaní lidé a můžou být tÅ™eba i na vozíku. Odpočinková Chorvatsko dovolená tu si mohou opravdu užít vÅ¡ichni bez rozdílů. Bezbariérových míst se najde v Chorvatsku dost i když je to kopcovitá krajina. Je dobÅ™e že i cestovní kanceláře myslí na lidi s hendikepem právÄ› oni možná potÅ™ebují nejvíce poznat a odpočinout si na slunci u moÅ™e.

Chorvatsko dovolená
4 (80%)1
ebook-hiit-728x90-1495697956-1496178102-1500994569.jpg